Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON | 14" touchscreen 2560x1440 | INTEL CORE i5-5300U | SSD 240GB | RAM 8GB | Vähekasutatud | Garantii 1 aasta
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON | 14" touchscreen 2560x1440 | INTEL CORE i5-5300U | SSD 240GB | RAM 8GB | Vähekasutatud | Garantii 1 aasta
Tootekood: LENOVO THINKPAD X1 CARBON-5
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LENOVO THINKPAD X1 CARBON-5 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA+ (1440 x 900) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 240GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2019-11-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib