Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Latitude|7370|CPU m7-6Y75|1200 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR3|1600 MHz|SSD 256GB|Intel HD Graphics 515|Integrated|ENG|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|Carbon Fiber
Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Latitude|7370|CPU m7-6Y75|1200 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR3|1600 MHz|SSD 256GB|Intel HD Graphics 515|Integrated|ENG|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|Carbon Fiber
Tootekood: 210-AHGT_272831283
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-AHGT_272831283 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-11-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib