Kasutatud sülearvuti Lenovo X1 Carbon Gen 4 | Intel Core i5-6200U 2,30GHz | 8GB | 256GB SSD
Tootekood: Lenovo X1 Carbon Gen 4 | 23728
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Lenovo X1 Carbon Gen 4 | 23728 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-11-23 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib