Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon (7th Gen) 14 FHD i5-8265U/16GB/256GB/Intel UHD/WIN10 Pro/ENG Backlit kbd/Black/FP/ Carbon (7th Gen) Black, 14.0 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080, Matt, Intel Core i5, i5-8265U, 16 GB, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ac, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 34 month(s), Battery warranty 10 month(s), DEMO
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon (7th Gen) 14 FHD i5-8265U/16GB/256GB/Intel UHD/WIN10 Pro/ENG Backlit kbd/Black/FP/ Carbon (7th Gen) Black, 14.0 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080, Matt, Intel Core i5, i5-8265U, 16 GB, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ac, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 34 month(s), Battery warranty 10 month(s), DEMO
Tootekood: 20QD00L3MHSO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00L3MHSO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-12-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib