Sülearvuti DELL XPS 13 7390 (FHD/i7-10710U/8GB/256GB/W10/Silver)
Tootekood: 66823111
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 66823111 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-12-16 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib