Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) 14 FHD i7-8565U/16GB/512GB/Intel UHD/WIN10 Pro/Nordic
Tootekood: 20QD00M5MX GTIN: 194552653422
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00M5MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-12-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib