Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th gen 2018 - i5, 8GB, 256 SSD, FullHD Touch - OUTLET - NO BOX!!!
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2019-12-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib