Sülearvuti Razer Blade 15 i7-8750H 16GB/512GB SSD UHD touch 15" GTX 1070 Max-Q W10
Tootekood: RZ09-02386G52-R3G1
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-02386G52-R3G1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2019-12-19 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib