Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th gen 2019 - i5, 8GB, 256GB SSD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2019-12-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib