Mälu Thermaltake DDR4 Toughram RGB 16GB 4400 CL19 Dual-Kit
Tootekood: R009D408GX2-4400C19A GTIN: 4713227523080
Pakkumised
349,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | R009D408GX2-4400C19A |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-4400MHz (PC4-35200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 19 |
| Min. hind | 349.99 |
| Max. hind | 349.99 |
| Toode lisatud | 2019-12-25 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib