Mälu MicroMemory DDR3L 2 GB - DIMM 240-PIN - 1333 MHz / PC3-10600
Tootekood: MMG2492/2GB, CMV4GX3M1A13 GTIN: 5711045760198
Eripakkumised
Pakkumised
16,75 € | |||
23,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMG2492/2GB, CMV4GX3M1A13 |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 2GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1333MHz (PC3-10600) |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 16.75 |
| Max. hind | 23.99 |
| Toode lisatud | 2019-12-25 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib