Sülearvuti Nexoc G518IV i7-8700K (16GB, 500GB SSD, GeForce GTX1060 6GB, FHD nGT Wide View (15.6) (1367501)
Tootekood: 1367501 GTIN: 4046373434505
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1367501 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2019-12-28 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib