Sülearvuti HP Pavilion 15-cw1003ng - Ryzen 5 3500U / 2.1 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.6 cm (15.6) IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Radeon Vega 8 - Wi-Fi, Bluetooth -
Sülearvuti HP Pavilion 15-cw1003ng - Ryzen 5 3500U / 2.1 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.6 cm (15.6) IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Radeon Vega 8 - Wi-Fi, Bluetooth -
Tootekood: 6EZ96EA#ABD GTIN: 193808687068
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 6EZ96EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2019-12-28 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib