Sülearvuti Lenovo X1 CARBON | ThinkPad Core™ i7-8550U 512GB SSD 16GB 14" (1920x1080) IPS BT WIN10 Webcam BLACK Backlit Keyb FP Reader 2Y
Sülearvuti Lenovo X1 CARBON | ThinkPad Core™ i7-8550U 512GB SSD 16GB 14" (1920x1080) IPS BT WIN10 Webcam BLACK Backlit Keyb FP Reader 2Y
Tootekood: 20KG0022US
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KG0022US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-02-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib