Sülearvuti Lenovo X1 CARBON | ThinkPad Core™ i7-8650U 512GB SSD 16GB 14" WQHD (2560x1440) BT WIN10 Pro Webcam BLACK Backlit Keyb FP Reader 3y
Sülearvuti Lenovo X1 CARBON | ThinkPad Core™ i7-8650U 512GB SSD 16GB 14" WQHD (2560x1440) BT WIN10 Pro Webcam BLACK Backlit Keyb FP Reader 3y
Tootekood: 20KH002RUS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH002RUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-02-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib