Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th gen 2019 - i7-10710U 6 Cores, 16GB, 512 SSD, PrivacyGuard
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1280 × 800) |
| Kõvaketta maht | 120GB |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2020-02-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib