Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon G7 | Windows 10 64bit | 512GB SSD PCIe NVM | 16GB LPDDR3 | Intel UHD 620 | Intel i7-8565U 4600MHz | 14" 4K UHD (3840x2160) HDR Dolby Vision
Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon G7 | Windows 10 64bit | 512GB SSD PCIe NVM | 16GB LPDDR3 | Intel UHD 620 | Intel i7-8565U 4600MHz | 14" 4K UHD (3840x2160) HDR Dolby Vision
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2020-02-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib