Sülearvuti DELL XPS 15 7590 (FHD/i5-9300H/8GB/256GB/W10/Silver)
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-02-18 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib