Sülearvuti DELL 7400 Carbon/Core | Latitude i7-8665U/16GB/512GB SSD/14" FHD 1920x1080/Intel UHD 620/ Smart card reader/WLAN + BT/Estonian Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/3YRS
Sülearvuti DELL 7400 Carbon/Core | Latitude i7-8665U/16GB/512GB SSD/14" FHD 1920x1080/Intel UHD 620/ Smart card reader/WLAN + BT/Estonian Backlit Kb/4 Cell/W10Pro/3YRS
Tootekood: 210-ARYJ_EE/D1
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-ARYJ_EE/D1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2020-04-03 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib