Kasutatud sülearvuti Lenovo SALE OUT. ThinkPad X1 Carbon (7th Gen) 14 FHD i7-8565U/16GB/512GB/Intel UHD/WIN10
Tootekood: 20QD00L1MXSO GTIN: 2000001115114
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00L1MXSO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Bluetooth | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2020-04-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib