Kõvaketas Seagate Exos 7E8 1TB, 512n, SATA 6Gb/s
Tootekood: ST1000NM000A GTIN: 8719706015615
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST1000NM000A |
| Maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Lisavalikud | CMR |
| Min. hind | 182.00 |
| Max. hind | 182.00 |
| Toode lisatud | 2020-05-01 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib