Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8th Gen 14 FHD i5-10210U/16GB/256GB/Intel UHD/WIN10 Pro/Nordic
Tootekood: 20U90048MX GTIN: 194778847735
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20U90048MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2020-05-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib