Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8th Gen 14 UHD i7-10510U/16GB/512GB/Intel UHD/WIN10 Pro/Nordic
Tootekood: 20U90046MX GTIN: 194778844536
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20U90046MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2020-05-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib