Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | 14" FullHD (1920x1080) IPS LED mattWindows 10 Pro 64bit | 256GB SSD PCIe NVM | 8GB LPDDR3 | Intel UHD 620 | Intel i5-8265U |
Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | 14" FullHD (1920x1080) IPS LED mattWindows 10 Pro 64bit | 256GB SSD PCIe NVM | 8GB LPDDR3 | Intel UHD 620 | Intel i5-8265U |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2020-05-23 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib