Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | Windows 10 Pro 64bit | 256GB SSD PCIe NVM | 14" WQHD (2560x1440) IPS16GB LPDDR3 | Intel i7-8550U 4000MHz | Intel UHD 620 |
Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | Windows 10 Pro 64bit | 256GB SSD PCIe NVM | 14" WQHD (2560x1440) IPS16GB LPDDR3 | Intel i7-8550U 4000MHz | Intel UHD 620 |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2020-06-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib