Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | Carbon (8th Gen) Black, 14.0 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080, Matt, Intel Core i7, i7-10610U, 16 GB, SSD 512 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, LTE Upgradable, Keyboard language Nordic, Keyboard backlit, Warranty 36 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | Carbon (8th Gen) Black, 14.0 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080, Matt, Intel Core i7, i7-10610U, 16 GB, SSD 512 GB, Intel UHD, No Optical drive, Windows 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, LTE Upgradable, Keyboard language Nordic, Keyboard backlit, Warranty 36 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 20U9004MMX GTIN: 194778847308
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20U9004MMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-07-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib