Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (8th Gen) must, 14.0", IPS, FHD, 1920x1080, matt, i7-10610U, 16GB SSD 512GB SSD, UHD, No Optical drive, Win 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, LTE Upgradable, ENG Keyboard backlit, Warranty 36 month(s)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (8th Gen) must, 14.0", IPS, FHD, 1920x1080, matt, i7-10610U, 16GB SSD 512GB SSD, UHD, No Optical drive, Win 10 Pro, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, LTE Upgradable, ENG Keyboard backlit, Warranty 36 month(s)
Tootekood: 20U9004MMH GTIN: 194778845595
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20U9004MMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-07-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib