Sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON/ 14.0" FHD 400NITS/I5/16 GB/ 512 GB/ W10P/ 3YR ON-SITE/ EN
Tootekood: 20QD00LJMH GTIN: 193638802853
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00LJMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2020-07-13 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib