Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th gen 2019 - i5-8265U, 16GB, 512 SSD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2020-07-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib