Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2019)
Tootekood: 20QD00L2MX GTIN: 193638457619
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00L2MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-08-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib