Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14 FHD i7-10610U/16GB/512GB/Intel UHD/WIN10 Pro/ENG Backlit kbd/Black/Touch/FP/3Y Warranty
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 14 FHD i7-10610U/16GB/512GB/Intel UHD/WIN10 Pro/ENG Backlit kbd/Black/Touch/FP/3Y Warranty
Tootekood: 20U9004NMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20U9004NMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-08-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib