Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Latitude|7310|CPU i7-10610U|1800 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|2666 MHz|SSD 512GB|Intel UHD Graphics|Integrated|EST|Smart Card Reader|NFC|Windows 10 Pro|Carbon Fiber|1.22 kg|N020L731013EMEA_EST
Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Latitude|7310|CPU i7-10610U|1800 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|2666 MHz|SSD 512GB|Intel UHD Graphics|Integrated|EST|Smart Card Reader|NFC|Windows 10 Pro|Carbon Fiber|1.22 kg|N020L731013EMEA_EST
Tootekood: N020L731013EMEA_EST GTIN: 130634700000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N020L731013EMEA_EST |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2020-08-24 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib