Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7480 carbon | Windows 10 64-bit | 16GB DDR4 | 512GB SSD | Intel HD Graphics 620 | Intel i7-7600U 3900MHz | 14" WQHD (2560x1440) IPS Touch
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7480 carbon | Windows 10 64-bit | 16GB DDR4 | 512GB SSD | Intel HD Graphics 620 | Intel i7-7600U 3900MHz | 14" WQHD (2560x1440) IPS Touch
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA+ (1440 x 900) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Toode lisatud | 2020-09-03 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib