Sülearvuti Lenovo IdeaPad 3 15ADA05
Tootekood: 81W10015MX GTIN: 194778127073
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81W10015MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Athlon |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2020-09-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib