Sülearvuti MSI GL65 Leopard 10SFSK-289NL
Tootekood: GL6510SFSK-289NL GTIN: 4719072738846
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GL6510SFSK-289NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Toode lisatud | 2020-09-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib