Sülearvuti Lenovo ThinkPad P15v Gen 1 20TQ003LMX
Tootekood: 20TQ003LMX GTIN: 195235168110
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20TQ003LMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-09-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib