Sülearvuti Lenovo ThinkPad P15v Gen 1 Black 20TQ003HMH
Tootekood: 20TQ003HMH GTIN: 195235163221
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20TQ003HMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-10-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib