Sülearvuti Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 20S6005JMX
Tootekood: 20S6005JMX GTIN: 195348629348
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20S6005JMX |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2020-10-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib