Kasutatud sülearvuti Apple MACBOOK PRO Touch Bar - 13" QHD / i5-8259U / 8GB / 256GB / SILVER
Tootekood: MR9U2ZE/A_SO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MR9U2ZE/A_SO |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2020-10-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib