Sülearvuti HP 255 G7 - Ryzen 3 3200U, 4GB, 128GB SSD, 15.6 FHD AG, US Klaviatuur, DVD-RW, Dark Ash, Win 10 Home, 2 years
Sülearvuti HP 255 G7 - Ryzen 3 3200U, 4GB, 128GB SSD, 15.6 FHD AG, US Klaviatuur, DVD-RW, Dark Ash, Win 10 Home, 2 years
Tootekood: 197M8EA#ABB
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 197M8EA#ABB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-10-26 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib