Sülearvuti Asus All-in-One V161GART-BD014T Black | All-in-One V161GART-BD014T Black, 15.6 ", Touchscreen, HD, 1366 x 768 pixels, Matt, Intel Celeron, N4020, 4 GB, DDR4 SO-DIMM, SSD 128 GB, No ODD, Windows 10 Home, 802.11ac, Bluetooth version 4.1, Warranty 24 month(s)
Sülearvuti Asus All-in-One V161GART-BD014T Black | All-in-One V161GART-BD014T Black, 15.6 ", Touchscreen, HD, 1366 x 768 pixels, Matt, Intel Celeron, N4020, 4 GB, DDR4 SO-DIMM, SSD 128 GB, No ODD, Windows 10 Home, 802.11ac, Bluetooth version 4.1, Warranty 24 month(s)
Tootekood: 90PT0201-M06870 GTIN: 4718017915557
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90PT0201-M06870 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2020-12-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib