Kõvaketas Seagate Exos 15E900 600GB
Tootekood: ST600MP0136 GTIN: 763649096741
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST600MP0136 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Puhvermälu | 256MB |
| Lisavalikud | CMR |
| Toode lisatud | 2020-12-22 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib