Sülearvuti Razer Blade Base Model (2020) 15,6 "
Tootekood: RZ09-03289N21-R3N1 GTIN: 8886419365174
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-03289N21-R3N1 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Toode lisatud | 2021-01-12 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib