Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad E15 G2 20T8000TGE 15 "FHD IPS R7-4700U 512GB
Tootekood: 20T8000TGE GTIN: 195042250596
Eripakkumised
Pakkumised
625,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20T8000TGE |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 625.00 |
| Max. hind | 625.00 |
| Toode lisatud | 2021-01-16 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib