Tootjad
Hind
Tüübi järgi
Firmad

BlendTec Blender "Designer 650 Red"

Tootekood: 90075 GTIN: 849369010196
Ameerika blenderitootja Blendtec ei vaja lisareklaami - need eriliselt võimsad kõrge kvaliteediga blenderid on tuntud ja hinnatud üle maailma. Blendtec Designer 650 on kõik-ühes kodune köögiseade, mis asendab paljusid teisi tavapäraseid kodumasinasid ja nõusid. Vaid nupuvajutusega saad valmistada laia valikut kokteile ja täismahlasid, pannkoogitainast ja muid toite, maitsvaid kastmeid, jäätist, šerbetti, kuuma suppi ja paljusid muid delikatesse. Tänu eriti mugavale puutepaneelile on selle kasutamine tõeline nauding!6 EEL-PROGRAMEERITUD SEGAMISTSÜKLITBlendtec ""Designer 650"" blenderil on kuus eelprogrammeeritud tsüklit: Batters(taignad), Ice Crush(jää purustamine), Ice Cream(jäätis), Whole Juice(täismahl), Hot Soup(kuum supp). Vali üks nendest programmidest ja blender kohandab automaatselt segamistsüklit (selle kiirust ja kestust).8 KIIRUST JA PULSEERIV FUNKTSIOONLibista mööda kiiruse mõõdikut, ning blender töötab aeglasemalt või kiiremini - sel viisil saad valmistada soovitud konsistentsiga jooki või toitu. Valida saad 8 eri kiiruse vahel. Pulseeriv funktsioon võimaldab sul ühe vajutusega segamiskiirust ekstreemselt kiireks muuta. PUUTETUNDLIK PANEELBlenderit on lihtne juhtida - puuduta vaid puute-ekraanil soovitud funktsiooni. Kõik sümbolid on selgelt esitatud ja lihtsalt arusaadavad. Sinu mugavuse jaoks on ekraanil ka ajanäit, mis on jäänud segamistsükli lõpuni.WILDSIDE+ KANNBlenderiga on komplektis WildSide+ kann, mis on ideaalne suuremahuliste retseptie, smuutide, kastmete, saiataigna või paksema mahla jaoks. See blender sobitub ka kõigi teiste Blendtec kannudega: FourSide, Twister ja teised (võimalik osta eraldi). STIILNE JA UNIVERSAALNEStiilse välimusega blender on kui köögi kaunistus. Selle mitmekülgsuse (võimalus valmistada laia valikut toite) ei ole kööki vaja muid ebavajalikke kodumasinad. ERAKORDSED GARANTIITINGIMUSEDSellel blenderil on 8-aastane tehasegarantii eraisikutele (kodukasutuseks). Ettevõtetele (kaubanduslikuks kasutuseks) on garantii 1 aasta. Kaasasolevale WildSide+ kannule kehtib 2-aastane garantii.

Pakkumised

Kiireim tarne kõigist Experti kauplusest üle Eesti (Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Jõhvi, Kohtla-Järve, Rapla)!
E-pood ja salong
Laos
799,00 €
Eesti kõige suurem kohvimasinate ja kohvi e-pood. Tasuta tarne üle 39 eurostele tellimustele, kõige suurem valik kohvimasinaid ning enamus kaupu on kohe olemas.
E-pood ja salong
Kohal
799,00 €
RDE.EE
176
0% liising või osta kohe ja maksa järgmisel kuul
E-pood
6+ tp
699,99 €

Toote tehnilised andmed

Tootekood 90075
GTIN 849369010196
Min. hind 699.99
Max. hind 799.00
Toode lisatud 2021-02-21

Kommentaarid

Ole esimene, kes toodet kommenteerib