Sülearvuti Razer Blade 15 Base Model 2020, 15.6" FHD 144Hz IPS, Core i7-10750H, 16GB RAM, 256GB SSD, GeForce GTX 1660 Ti
Sülearvuti Razer Blade 15 Base Model 2020, 15.6" FHD 144Hz IPS, Core i7-10750H, 16GB RAM, 256GB SSD, GeForce GTX 1660 Ti
Tootekood: RZ09-03289G21-R3G1 GTIN: 8886419365150
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-03289G21-R3G1 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-02-21 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib