Sülearvuti Razer Blade 15 Base D6NT 15.6/FHD-144HZ/i7/16GB RAM/RTX 3070/512GB
Tootekood: RZ09-0369BG22-R3G1 GTIN: 8886419368731
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-0369BG22-R3G1 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-02-24 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib