Kasutatud sülearvuti Lenovo Legion Y730-17ICH | Intel Core i7-8750H 2,20GHz | 16GB | 256GB SSD
Tootekood: Lenovo Legion Y730-17ICH | 641261
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Lenovo Legion Y730-17ICH | 641261 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Toode lisatud | 2021-03-27 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib