Sülearvuti Asus ZenBook UX325EA-KG235T Pine Grey, 13.3 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Glossy, Intel Core i5, i5-1135G7, 8 GB, LPDDR4X on board, SSD 512 GB, Intel Iris Xe, No ODD, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Sülearvuti Asus ZenBook UX325EA-KG235T Pine Grey, 13.3 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Glossy, Intel Core i5, i5-1135G7, 8 GB, LPDDR4X on board, SSD 512 GB, Intel Iris Xe, No ODD, Windows 10 Home, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Tootekood: 90NB0SL1-M05540 GTIN: 4711081077794
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0SL1-M05540 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2021-04-02 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib