Sülearvuti Razer Blade Pro 17 D17-6NT 17.3/FHD/360HZ/i7/RTX 3060/16GB RAM/512GB
Tootekood: RZ09-0368AGC2-R3G1 GTIN: 8886419335474
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RZ09-0368AGC2-R3G1 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-04-17 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib